Montaż wymiana zamków w drzwiach

Jeżeli klucz w Twoich drzwiach obraca się ciężej niż zwykle albo wyczuwasz, że jego praca nie jest płynna, może to być zapowiedzią zbliżającego się zablokowania mechanizmu zamka. Dlatego, jeśli chcesz uniknąć sytuacji, kiedy niezbędne okażę się awaryjne otwieranie zamka przez ślusarza, jak najszybciej skontaktuj się z naszym pogotowiem zamkowym. Prowadzimy bowiem profesjonalny serwis zamków.

Profesjonalna obsługa w trudnej sytuacji

Wybierając nasze usługi, możesz być pewny, że ominie Cię kosztowana wymiana zamka. Klienci, którzy dzwonią do nas z prośbą o awaryjne otwieranie drzwi, najczęściej już wcześniej mieli problemy z zamkiem, które na własne nieszczęście zbagatelizowali. Z reguły zamek od jakiegoś czasu im się zacinał albo mechanizm działał bardzo opornie. Jeżeli taka sytuacja powtarza się od jakiegoś czasu, nie ma sensu czekać na moment, w którym będzie już za późno. Należy w takim przypadku niezwłocznie zgłosić się do specjalistów, którzy będą w stanie zaradzić nasilającemu się problemowi.

Pamiętaj, że takie objawy nie miną same z siebie! Zamiast stać przed zatrzaśniętymi drzwiami do własnego mieszkania, zdecydowanie lepiej jest zadzwonić do specjalistów z Pogotowia Zamkowego we Wrocławiu. Warto trzymać rękę na pulsie i zareagować o czasie, żeby zamek był serwisowany, a nie była potrzebna wymiana zamka.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem zawczasu. Dzięki profesjonalnym usługom oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także i nerwy. Służymy pomocą także w innych trudnych sytuacjach związanych z niedyspozycją zamków i różnego typu zamknięć