Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań

Otwieranie

Bywają w życiu sytuacje, w których zasadne staje się wezwanie ślusarza. Dzieje się to, kiedy klucz do drzwi złamał się w zamku, zamek się zablokował, klucze do domu zostały zatrzaśnięte wewnątrz pomieszczenia, złodziej skradł torbę z kluczami, przykłady można mnożyć. W takiej sytuacji trzeba awaryjnie otwierać drzwi mieszkania.

Dzisiejsze zabezpieczenia antywłamaniowe w drzwiach stają się coraz bardziej zaawansowane, uniemożliwiając dostanie się do wnętrza domu bez posiadania klucza. Stosuje się w nich zamki, które uniemożliwiają ich przewiercenie i wyłamanie, klucze z bardzo wysoką liczbą kombinacji (ma to zmniejszyć ryzyko pokątnego dorobienia klucza), instaluje się antywyważeniowe systemy zabezpieczeń, ryglowanie całej konstrukcji, producenci drzwi zaś wciąż poszukują kolejnych metod na zabezpieczenie naszych majątków. Warto pamiętać, że żadne, nawet najlepsze drzwi antywłamaniowe, nie powstrzymają definitywnie włamywaczy przed wtargnięciem do wnętrza naszego lokum (drzwi antywłamaniowe mają za zadanie jedynie takie włamanie… utrudnić lub opóźnić). W przypadku, gdy awaryjnie trzeba otworzyć mieszkanie, przeciętny użytkownik drzwi wejściowych nie poradzi sobie z problemem. Co zatem robić w takiej sytuacji? Nie polecamy próbować otwierać  takich drzwi samemu. Lepiej wezwać pogotowie zamkowe!

Pogotowie zamkowe

Doświadczeni w otwieraniu drzwi bez klucza fachowcy potrafią otworzyć zamknięte drzwi bez względu na rodzaj zamontowanego w nich zamka/zamków. I to bez niszczenia powłoki drzwi, zadrapań czy wgnieceń! Posługują się certyfikowanymi narzędziami ślusarskimi, co daje gwarancję właściwego wykonania usługi, a po otwarciu lokalu zamontują nowy zamek tak, aby zostawić pomieszczenia zabezpieczone przed wtargnięciem intruzów. Polecamy pogotowie zamkowe również w sytuacji, gdy obserwujemy w naszych drzwiach problemy z którymkolwiek z zamków. Może okazać się, że wkrótce ulegnie on zepsuciu, może jednak, że ktoś celowo przy nim majstrował i na przykład zapchał, chcąc się w dogodnej chwili włamać do domu. Takich sytuacji nie można lekceważyć. Warto więc poprosić fachowców o wykonanie serwisu naszych drzwi w chwili, gdy z jakichś przyczyn przestają one prawidłowo działać.

Call Now Button