Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań

Idealny zamek

Kto wykonuje awaryjne otwieranie mieszkań we Wrocławiu?

Twoje klucze do mieszkania gdzieś się zapodziały? Zaciął Ci się zamek w drzwiach? Wystarczy jeden telefon, a specjaliści z Pogotowia Zamkowego we Wrocławiu ruszą Ci z pomocą 24h/dobę, skutecznie usuwając każdy problem z zamkiem dowolnego typu.

Zaciął się zamek w drzwiach? Zamów Awaryjne otwieranie drzwi

Twoje klucze do mieszkania gdzieś się zapodziały? Zaciął Ci się zamek w drzwiach? Wystarczy jeden telefon, a specjaliści z Pogotowia Zamkowego we Wrocławiu ruszą Ci z pomocą 24h/dobę, skutecznie usuwając każdy problem z zamkiem dowolnego typu. Nasi fachowcy, uzbrojeni w nowoczesny sprzęt i wyjątkowe umiejętności, bez trudu poradzą sobie z naprawą lub wymianą zamka w drzwiach. Jeżeli naprawa będzie niemożliwa, nie martw się, nasi profesjonaliści zajmują się również profesjonalnym montażem zamków do drzwi mieszkań. Dlatego jeśli dojdzie do takiej sytuacji, wówczas sprezentujemy Ci nowy, posiadający wszystkie atesty, zamek w drzwiach.

Anoli
Anoli
2024-03-26
Tanio nie było ale cóż poradzić jak kluczyki zapasowe są 200 km dalej... Szybko sprawnie i profesjonalnie 🙂
Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
2024-03-06
Błyskawiczna usługa, bardzo sympatyczny i kulturalny fachowiec, drzwi otwarte awaryjnie w kilka minut. Cena adekwatna do porządnie wykonanej roboty. Zdecydowanie polecam!
Katrina Bimber
Katrina Bimber
2024-03-03
Przyjechał bardzo miły i fachowy Pan, sprawnie wymienił zamek 😉
Marcin Piejaś
Marcin Piejaś
2024-01-27
Sobota, szybki montaż Gerdy Tytan. Inteligentny, miły i uprzejmy ślusarz. Trudny montaż do żeliwnej ościeżnicy. Godzina pracy. Jestem bardzo zadowolony. Również z reakcji on-line kobiety obsługującej czat na żywo. Cena nie jest niska - ale warta usługi. Polecam !!
Kamil Klukowski
Kamil Klukowski
2023-11-23
Błyskawiczna i skuteczna usługa, sympatyczny Pan przyjechał po godzinie od zgłoszenia, cena zgodna z ustaleniami przez telefon. Polecam!
Ajid Omanovic
Ajid Omanovic
2023-06-09
Cenna wyższa niż konkurencja, ale w przeciwieństwie do innych ktoś odebrał telefon i to bardzo szybko, a pomoc, która miała dotrzeć po półtorej godziny, była na miejscu już po 40min. Pan otworzył auto w 2 min, bardzo sprawnie i bezinwazyjnie. Do tego kultura i uprzejmość, która nie zawsze jest standardem!!!
KunG4 OG
KunG4 OG
2023-03-27
Pan błyskawicznie otworzył drzwi polecam i dziękuje
Wiktor Libera
Wiktor Libera
2023-01-13
Polecam, był u mnie Pan Sebastian, w 5 minut wymiana kostki i mogę po zgubieniu kluczy spać spokojnie, szybko i konkretnie!
aleksandra p
aleksandra p
2022-12-06
Bardzo polecam, błyskawiczne otwarcie zatrzaśniętych drzwi, z bardzo krótki czasem oczekiwania.
Piotr Szymczyk
Piotr Szymczyk
2021-10-08
Fachowa i szybka pomoc 🙂

Awaryjne otwieranie mieszkań – usługa świadczona na wysokim poziomie.

Otwieramy wszystkie rodzaje drzwi i zamków. Korzystamy wyłącznie z najskuteczniejszych metod otwierania zamków i z najwyższej jakości narzędzi. Pracownicy Pogotowia Zamkowego i Kluczowego we Wrocławiu mają przy sobie prawie wszystkie rodzaje okuć i zamków, które występują na rynku, dlatego możemy od ręki wymienić uszkodzoną wkładkę zamka.

Otwieranie zamków to nasza specjalność!

Zapraszamy również do zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami awaryjnego otwierania samochodów.

Serwis 24h: 799-351-164

Call Now Button