Montaż zamków do drzwi Wrocław

Pogotowie Zamkowe we Wrocławiu

Ślusarze z Pogotowia Zamkowego i Kluczowego we Wrocławiu oprócz awaryjnego otwierania mieszkań i profesjonalnego serwisu zamków i drzwi oferują również usługi profesjonalnego montażu zamków do drzwi mieszkań. Montujemy zamki różnego rodzaju i typu. Niezależnie od tego, czy macie drzwi aluminiowe, szklane, drewniane czy drzwi antywłamaniowe, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni zamek antywłamaniowy.

Nasi specjaliści doradzą Ci odpowiednie zabezpieczenie, która zagwarantuje bezpieczeństwo wszystkich domowników oraz znajdującego się w mieszkaniu mienia. Jeżeli zamek do mieszkania jest zepsuty, możemy go naprawić, bez konieczności dokonania jego kosztownej wymiany. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą zamków, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo, dlatego oferujemy zamki najlepszych producentów, takich jak: Gerda, Assa-abloy, Bab, CR, Dierre, Evva, Ikon, Kaba, Keso,  Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex.

Oferowane zamki posiadają certyfikaty najwyższej odporności na włamanie. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie swoim i Twoich bliskich, skorzystaj z usług profesjonalistów! Sprawdź nas! Serwis 24h: 600 072 722  lub (71) 735-67-01

Zaciął Ci się zamek? Ukradziono Ci klucze? Zadzwoń po pomoc do Pogotowia Zamkowego we Wrocławiu! Pomożemy Ci bez względu na porę zdarzenia. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków samochodów i mieszkań, wymieniamy i naprawiamy zamki oraz drzwi.