Montaż zamków w mieszkaniach

Montaż zamków do drzwi Wrocław

Potrzebny montaż zamka w drzwiach?

Ślusarze z Pogotowia Zamkowego i Kluczowego we Wrocławiu oprócz awaryjnego otwierania mieszkań i profesjonalnego serwisu zamków i drzwi oferują również usługi profesjonalnego montażu wkładek i zamków w mieszkaniach. Bierzemy na siebie montaż zamków różnego rodzaju i typu. Niezależnie od tego, czy macie drzwi aluminiowe, szklane, drewniane czy drzwi antywłamaniowe, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni zamek antywłamaniowy. Możecie liczyć na wiedzę i doświadczenie naszych pracowników. Mają oni za sobą niejeden montaż zamków, dzięki czemu są w stanie znaleźć optymalne wyjście z niemal każdej sytuacji.

Planujesz wymienić zamek w drzwiach? Zadzwoń do specjalisty

Nasi specjaliści doradzą Ci odpowiednie zabezpieczenie, która zagwarantuje bezpieczeństwo wszystkich domowników oraz znajdującego się w mieszkaniu mienia. Świadczymy szeroki zakres usług, a wszystko zależy od Waszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli zamek do mieszkania jest zepsuty, możemy go naprawić, bez konieczności dokonania jego kosztownej wymiany. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą zamków, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo, dlatego oferujemy zamki najlepszych producentów, takich jak: Gerda, Assa-abloy, Bab, CR, Dierre, Evva, Ikon, Kaba, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex.

Kamil Klukowski
Kamil Klukowski
2023-11-23
Błyskawiczna i skuteczna usługa, sympatyczny Pan przyjechał po godzinie od zgłoszenia, cena zgodna z ustaleniami przez telefon. Polecam!
Ajid Omanovic
Ajid Omanovic
2023-06-09
Cenna wyższa niż konkurencja, ale w przeciwieństwie do innych ktoś odebrał telefon i to bardzo szybko, a pomoc, która miała dotrzeć po półtorej godziny, była na miejscu już po 40min. Pan otworzył auto w 2 min, bardzo sprawnie i bezinwazyjnie. Do tego kultura i uprzejmość, która nie zawsze jest standardem!!!
KunG4 OG
KunG4 OG
2023-03-27
Pan błyskawicznie otworzył drzwi polecam i dziękuje
Wiktor Libera
Wiktor Libera
2023-01-13
Polecam, był u mnie Pan Sebastian, w 5 minut wymiana kostki i mogę po zgubieniu kluczy spać spokojnie, szybko i konkretnie!
aleksandra p
aleksandra p
2022-12-06
Bardzo polecam, błyskawiczne otwarcie zatrzaśniętych drzwi, z bardzo krótki czasem oczekiwania.
Piotr Szymczyk
Piotr Szymczyk
2021-10-08
Fachowa i szybka pomoc 🙂
Robert Karkoszka
Robert Karkoszka
2021-08-14
Super - cena uzgodniona przez telefon, szybko, pan znał się na rzeczy. Polecam!
Jędrzej Cieślak
Jędrzej Cieślak
2021-04-12
Prędka pomoc w sprawie wymiany zamków wraz z profesjonalnym objaśnieniem :).
Emil Marus
Emil Marus
2021-03-10
Super. Cena uzgodniona przez telefon, przyjazd w ciągu 30 minut. Zamek otworzony w 5-10min.

Montaż i wymiana zamka wykonana przez profesjonalistów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaka odpowiedzialność ciąży na nas, jako osobach zajmujących się montażem zamków i wkładek do drzwi mieszkań. Zaproponujemy Wam wyłącznie sprawdzone rozwiązania od zaufanych producentów. Oferowane zamki posiadają certyfikaty najwyższej odporności na włamanie. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie swoim i Twoich bliskich, skorzystaj z usług profesjonalistów! Sprawdź nas! Serwis 24h: 600-072-722

Zaciął Ci się zamek? Skradziono Ci klucze? Zadzwoń po pomoc do Pogotowia Zamkowego we Wrocławiu! Pomożemy Ci bez względu na porę zdarzenia. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków samochodów i mieszkań, wymieniamy i naprawiamy zamki oraz drzwi.

Call Now Button