Pogotowie zamkowe Wrocław

Przyczyn konieczności wymiany zamków może być wiele. Wieloletnia eksploatacja tego ważnego elementu, czy też zwykłe uszkodzenie, spowodowane nieostrożnym ruchem jest tylko jedną z wielu możliwości. Niestety, to nie jedyne sytuacje. Wymiana zamków jest także konieczne w przypadku aktów wandalizmu czy też włamania, kiedy zamknięcie zostaje trwale uszkodzone. Nie musisz się jednak o nic martwić. W zakresie wymiany zamków czy też wymiany wkładki zamków możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

Pomoc całodobowa

Sprawdź nas! Serwis 24h: 600-072-722 Pogotowie Zamkowe ABC Zabezpieczeń we Wrocławiu zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie montażu, naprawy i wymiany zamków w drzwiach firm: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Prowadzimy całodobowy serwis zamkowy, pracujemy siedem dni w tygodniu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonale wyszkolonemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi ślusarskie w bardzo konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się między innymi montażem zamków do drzwi mieszkań w drzwiach oraz wymianą wkładek zamków. Usługi montażu zamków zawsze wykonują wykwalifikowani fachowcy. Montaż lub wymiana zamka w naszym wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa i solidności.

Ważne usługi

Ważne miejsce w ofercie naszego pogotowia zamkowego zajmują również usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań oraz samochodów. Świadczymy również usługi w zakresie serwisu drzwi i zamków.

Zajmujemy się również montowaniem i serwisowaniem zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych, takich jak drzwi, kamery, alarmy, kontrola dostępu, systemy Master-Key.

ZAMKI MOŻNA KUPIĆ PRAWIE WSZĘDZIE – MY SPRZEDAJEMY BEZPIECZEŃSTWO

Call Now Button