Pogotowie zamkowe Wrocław

Przyczyn konieczności wymiany zamków może być wiele. Wieloletnia eksploatacja tego ważnego elementu, czy też zwykłe uszkodzenie, spowodowane nieostrożnym ruchem jest tylko jedną z wielu możliwości. Niestety, to nie jedyne sytuacje. Wymiana zamków jest także konieczne w przypadku aktów wandalizmu czy też włamania, kiedy zamknięcie zostaje trwale uszkodzone. Nie musisz się jednak o nic martwić. W zakresie wymiany zamków czy też wymiany wkładki zamków możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

Pomoc całodobowa

Sprawdź nas! Serwis 24h: 600-072-722 Pogotowie Zamkowe ABC Zabezpieczeń we Wrocławiu zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie montażu, naprawy i wymiany zamków w drzwiach firm: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Prowadzimy całodobowy serwis zamkowy, pracujemy siedem dni w tygodniu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonale wyszkolonemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi ślusarskie w bardzo konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się między innymi montażem zamków do drzwi mieszkań w drzwiach oraz wymianą wkładek zamków. Usługi montażu zamków zawsze wykonują wykwalifikowani fachowcy. Montaż lub wymiana zamka w naszym wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa i solidności.

Kamil Klukowski
Kamil Klukowski
2023-11-23
Błyskawiczna i skuteczna usługa, sympatyczny Pan przyjechał po godzinie od zgłoszenia, cena zgodna z ustaleniami przez telefon. Polecam!
Ajid Omanovic
Ajid Omanovic
2023-06-09
Cenna wyższa niż konkurencja, ale w przeciwieństwie do innych ktoś odebrał telefon i to bardzo szybko, a pomoc, która miała dotrzeć po półtorej godziny, była na miejscu już po 40min. Pan otworzył auto w 2 min, bardzo sprawnie i bezinwazyjnie. Do tego kultura i uprzejmość, która nie zawsze jest standardem!!!
KunG4 OG
KunG4 OG
2023-03-27
Pan błyskawicznie otworzył drzwi polecam i dziękuje
Wiktor Libera
Wiktor Libera
2023-01-13
Polecam, był u mnie Pan Sebastian, w 5 minut wymiana kostki i mogę po zgubieniu kluczy spać spokojnie, szybko i konkretnie!
aleksandra p
aleksandra p
2022-12-06
Bardzo polecam, błyskawiczne otwarcie zatrzaśniętych drzwi, z bardzo krótki czasem oczekiwania.
Piotr Szymczyk
Piotr Szymczyk
2021-10-08
Fachowa i szybka pomoc 🙂
Robert Karkoszka
Robert Karkoszka
2021-08-14
Super - cena uzgodniona przez telefon, szybko, pan znał się na rzeczy. Polecam!
Jędrzej Cieślak
Jędrzej Cieślak
2021-04-12
Prędka pomoc w sprawie wymiany zamków wraz z profesjonalnym objaśnieniem :).
Emil Marus
Emil Marus
2021-03-10
Super. Cena uzgodniona przez telefon, przyjazd w ciągu 30 minut. Zamek otworzony w 5-10min.

Ważne usługi

Ważne miejsce w ofercie naszego pogotowia zamkowego zajmują również usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań oraz samochodów. Świadczymy również usługi w zakresie serwisu drzwi i zamków.

Zajmujemy się również montowaniem i serwisowaniem zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych, takich jak drzwi, kamery, alarmy, kontrola dostępu, systemy Master-Key.

ZAMKI MOŻNA KUPIĆ PRAWIE WSZĘDZIE – MY SPRZEDAJEMY BEZPIECZEŃSTWO

Call Now Button