Pogotowie zamkowe Wrocław

Przyczyn konieczności wymiany zamków może być wiele. Wieloletnia eksploatacja tego ważnego elementu, czy też zwykłe uszkodzenie, spowodowane nieostrożnym ruchem jest tylko jedną z wielu możliwości. Niestety, to nie jedyne sytuacje. Wymiana zamków jest także konieczne w przypadku aktów wandalizmu czy też włamania, kiedy zamknięcie zostaje trwale uszkodzone. Nie musisz się jednak o nic martwić. W zakresie wymiany zamków czy też wymiany wkładki zamków możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

Pomoc całodobowa

Sprawdź nas! Serwis 24h: 600-072-722 Pogotowie Zamkowe ABC Zabezpieczeń we Wrocławiu zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie montażu, naprawy i wymiany zamków w drzwiach firm: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Prowadzimy całodobowy serwis zamkowy, pracujemy siedem dni w tygodniu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonale wyszkolonemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi ślusarskie w bardzo konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się między innymi montażem zamków do drzwi mieszkań w drzwiach oraz wymianą wkładek zamków. Usługi montażu zamków zawsze wykonują wykwalifikowani fachowcy. Montaż lub wymiana zamka w naszym wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa i solidności.

Anoli
Anoli
2024-03-26
Tanio nie było ale cóż poradzić jak kluczyki zapasowe są 200 km dalej... Szybko sprawnie i profesjonalnie 🙂
Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
2024-03-06
Błyskawiczna usługa, bardzo sympatyczny i kulturalny fachowiec, drzwi otwarte awaryjnie w kilka minut. Cena adekwatna do porządnie wykonanej roboty. Zdecydowanie polecam!
Katrina Bimber
Katrina Bimber
2024-03-03
Przyjechał bardzo miły i fachowy Pan, sprawnie wymienił zamek 😉
Marcin Piejaś
Marcin Piejaś
2024-01-27
Sobota, szybki montaż Gerdy Tytan. Inteligentny, miły i uprzejmy ślusarz. Trudny montaż do żeliwnej ościeżnicy. Godzina pracy. Jestem bardzo zadowolony. Również z reakcji on-line kobiety obsługującej czat na żywo. Cena nie jest niska - ale warta usługi. Polecam !!
Kamil Klukowski
Kamil Klukowski
2023-11-23
Błyskawiczna i skuteczna usługa, sympatyczny Pan przyjechał po godzinie od zgłoszenia, cena zgodna z ustaleniami przez telefon. Polecam!
Ajid Omanovic
Ajid Omanovic
2023-06-09
Cenna wyższa niż konkurencja, ale w przeciwieństwie do innych ktoś odebrał telefon i to bardzo szybko, a pomoc, która miała dotrzeć po półtorej godziny, była na miejscu już po 40min. Pan otworzył auto w 2 min, bardzo sprawnie i bezinwazyjnie. Do tego kultura i uprzejmość, która nie zawsze jest standardem!!!
KunG4 OG
KunG4 OG
2023-03-27
Pan błyskawicznie otworzył drzwi polecam i dziękuje
Wiktor Libera
Wiktor Libera
2023-01-13
Polecam, był u mnie Pan Sebastian, w 5 minut wymiana kostki i mogę po zgubieniu kluczy spać spokojnie, szybko i konkretnie!
aleksandra p
aleksandra p
2022-12-06
Bardzo polecam, błyskawiczne otwarcie zatrzaśniętych drzwi, z bardzo krótki czasem oczekiwania.
Piotr Szymczyk
Piotr Szymczyk
2021-10-08
Fachowa i szybka pomoc 🙂

Ważne usługi

Ważne miejsce w ofercie naszego pogotowia zamkowego zajmują również usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań oraz samochodów. Świadczymy również usługi w zakresie serwisu drzwi i zamków.

Zajmujemy się również montowaniem i serwisowaniem zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych, takich jak drzwi, kamery, alarmy, kontrola dostępu, systemy Master-Key.

ZAMKI MOŻNA KUPIĆ PRAWIE WSZĘDZIE – MY SPRZEDAJEMY BEZPIECZEŃSTWO

Call Now Button