Zamek do drzwi Dierre Wrocław

Jak postępować, by nie dopuścić do tzw. białych włamań Dierre?

Białe włamania stały się w ostatnim czasie bardzo popularne i dotykają osoby, które mają w domu drzwi antywłamaniowe z zamkiem Dierre na klucz piórowy. Jeśli posiadasz zamek na klucz piórowy, koniecznie zobacz, dlaczego należy jak najszybciej dokonać wymiany zamka i wkładki Dierre, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim. Białe włamania Dierre mają miejsce od momentu, w którym włamywacze znaleźli prosty sposób na pokonanie zamka Dierre na klucz piórowy. Szybko okazało się, że ten mechanizm jest niedostatecznym zabezpieczeniem, dlatego ślusarze zalecają szybką wymianę zamka w domu, którą możesz zlecić doświadczonym fachowcom z Pogotowia zamkowego we Wrocławiu. Potrafimy szybko rozwiązać Twój problem z zamkiem, a ponadto działamy przez 7 dni w tygodniu, więc nie zwlekaj, tylko umów się na wizytę profesjonalnego ślusarza, który zwiększy Twoje bezpieczeństwo i komfort. Nr telefonu: 600-072-722

Anoli
Anoli
2024-03-26
Tanio nie było ale cóż poradzić jak kluczyki zapasowe są 200 km dalej... Szybko sprawnie i profesjonalnie 🙂
Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
2024-03-06
Błyskawiczna usługa, bardzo sympatyczny i kulturalny fachowiec, drzwi otwarte awaryjnie w kilka minut. Cena adekwatna do porządnie wykonanej roboty. Zdecydowanie polecam!
Katrina Bimber
Katrina Bimber
2024-03-03
Przyjechał bardzo miły i fachowy Pan, sprawnie wymienił zamek 😉
Marcin Piejaś
Marcin Piejaś
2024-01-27
Sobota, szybki montaż Gerdy Tytan. Inteligentny, miły i uprzejmy ślusarz. Trudny montaż do żeliwnej ościeżnicy. Godzina pracy. Jestem bardzo zadowolony. Również z reakcji on-line kobiety obsługującej czat na żywo. Cena nie jest niska - ale warta usługi. Polecam !!
Kamil Klukowski
Kamil Klukowski
2023-11-23
Błyskawiczna i skuteczna usługa, sympatyczny Pan przyjechał po godzinie od zgłoszenia, cena zgodna z ustaleniami przez telefon. Polecam!
Ajid Omanovic
Ajid Omanovic
2023-06-09
Cenna wyższa niż konkurencja, ale w przeciwieństwie do innych ktoś odebrał telefon i to bardzo szybko, a pomoc, która miała dotrzeć po półtorej godziny, była na miejscu już po 40min. Pan otworzył auto w 2 min, bardzo sprawnie i bezinwazyjnie. Do tego kultura i uprzejmość, która nie zawsze jest standardem!!!
KunG4 OG
KunG4 OG
2023-03-27
Pan błyskawicznie otworzył drzwi polecam i dziękuje
Wiktor Libera
Wiktor Libera
2023-01-13
Polecam, był u mnie Pan Sebastian, w 5 minut wymiana kostki i mogę po zgubieniu kluczy spać spokojnie, szybko i konkretnie!
aleksandra p
aleksandra p
2022-12-06
Bardzo polecam, błyskawiczne otwarcie zatrzaśniętych drzwi, z bardzo krótki czasem oczekiwania.
Piotr Szymczyk
Piotr Szymczyk
2021-10-08
Fachowa i szybka pomoc 🙂

Tu zlecisz wymianę zamka i wkładki Dierre we Wrocławiu

Wśród atutów pracowników Pogotowia ślusarskiego Wrocław są rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, a także profesjonalizm i sprawność w działaniu. Te wszystkie cechy sprawiają, że Pogotowie zamkowe zyskuje bardzo wiele pozytywnych opinii, a także słów podziękowań od osób, które zdecydowały się na szybką wymianę zamka i wkładki Dierre. W ten sposób nasi ślusarze pomogli zwiększyć poziom bezpieczeństwa – dokonując montażu zamka do drzwi ze skuteczniejszym zabezpieczeniem (zamka wpuszczanego dostosowanego do wkładki „euro”), poprawili oni komfort wielu Klientów Pogotowia zamkowego. Podczas wymiany zamka nasz ślusarz zabezpiecza nowy zamek do drzwi szwajcarską wkładką antywłamaniową KESO, zapewniając solidną i pewną ochronę osób oraz mienia w budynku. Pamiętaj, że czekamy na Twoje wezwanie przez cały tydzień – jak najszybciej umów się na wymianę zamka i wkładki Dierre we Wrocławiu, w domu lub biurze: 600-072-722

Wybór zamków Dierre we Wrocławiu i inne usługi ślusarskie

Ślusarze z Pogotowia zamkowego zajmują się też wykonywaniem innych usług ślusarskich, np. montażem i wymianą zamków czy naprawą zamków, lub także awaryjnym otwieraniem mieszkań i awaryjnym otwieraniem samochodów. Oferujemy sprzedaż zamków z wyborem zamków do drzwi Dierre, które opierają się na innym mechanizmie niż zamki na klucz piórowy. Inny system w pozostałych zamkach Dierre zapewnia znacznie więcej bezpieczeństwa i komfortu, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się, który zamek do drzwi Dierre polecają profesjonalni ślusarze z Wrocławia, zadzwoń: 600-072-722

Call Now Button