Awaryjne otwieranie samochodów

Pogotowie Zamkowe we Wrocławiu

Pośpiech zawsze jest bardzo złym doradcą i w natłoku codziennych obowiązków nietrudno zapomnieć o tak prozaicznych rzeczach jak wyjęcie kluczyka ze stacyjki auta. Jeżeli jednak zdarzyło Ci się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie, nie załamuj rąk! Wystarczy zadzwonić do Pogotowia Zamkowego we Wrocławiu, a nasi specjaliści szybko przyjadą na miejsce pechowego zdarzenia i dokonają awaryjnego otworzenia samochodu, bez szkód dla Twojego auta!

Oprócz usług awaryjnego otwierania aut, zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań oraz zamków w sejfach czy kasach pancernych. Ponadto oferujemy usługi wymiany zamków oraz wymiany wkładek zamków.

Awaryjne otwieranie samochodów 24h:

Usługi awaryjnego otwierania samochodów wykonujemy bezinwazyjnie, czyli bez szkód i popsutych zamków. Nasi pracownicy odbywają systematycznie szkolenia i używają najnowszych oraz najszybszych metod otwierania zamków.

Nasze Pogotowie Zamkowe pomoże gdy zostały:

• zatrzaśnięte klucze w bagażniku
• zatrzaśnięte kluczyki do samochodu

Nie ryzykuj współpracy z amatorami, którzy mogą uszkodzić otwierany zamek. Postaw na współpracę z profesjonalistami i wybierz nasze pogotowie kluczowe. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów przez 24 godziny na dobę.

Sprawdź nas! Serwis i Pogotowie Zamkowe 24h: 600 072 722 lub (71) 735-67-01